Pasiekimai

 

2005/2006 m.m. olimpiadų, konkursų prizininkais tapo:

Dalykas Lygmuo Vieta Moksleivis
Anglų kalba Rajoninė anglų kalbos olimpiada I 4rc Vita Zazaitė
II 4rd Vilmantas Gėgžna
Rajoninis anglų kalbos rašymo konkursas I 2b Ringailė Papartytė
II 1a Aistė Virkutytė
III 2b Vilija Žebrauskaitė
Respublikinė anglų kalbos olimpiada   4rc Vita Zazaitė
Vokiečių kalba Rajoninė vokiečių kalbos olimpiada II 3rb Karolina Stulgaitytė
Rusų kalba Rajoninė rusų kalbos olimpiada III 3ra Veronika Shmavganec
Lietuvių kalba Rajoninis meninio skaitymo konkursas Lau-
reatė
3rc Monika Juškevičiūtė
Padė-
kos
raštas
3rd Gediminas Gutauskas
Padė-
kos
raštas
4rc Marius Lisauskas
Regioninis meninio skaitymo konkursas   3rc Monika Juškevičiūtė
Rajoninė lietuvių kalbos olimpiada I 1a Aistė Eimontaitė
I 1a Justė Rukšėnaitė
I 2b Ringailė Papartytė
I 3ra Rima Sadauskaitė
II 4rd Gintarė Zakarevičiūtė
Kauno apskrities lietuvių kalbos olimpiada I 3ra Rima Sadauskaitė
II 2b Ringailė Papartytė
Istorija Rajoninė jaunųjų istorikų olimpiada I 2a Andrius Fomkinas
II 2c Linas Samardokas
III 2a Giedrė Miliauskaitė
I 4rc Ernestas Jaudzemas
II 4hb Aleksandras Kitovas
III 4rc Rūta Žmuidzinaitė
Respublikinė jaunųjų istorikų olimpiada   2a Andrius Fomkinas
Biologija Rajoninė biologijos olimpiada I 1a Vytenis Ratkūnas
II 1a Justė Rukšėnaitė
III 1a Mindaugas Šatkauskas
II 2b Vilija Žebrauskaitė
I 3rb Karolina Stulgaitytė
II 3re Julija Šarkova
III 3ra Eglė Jokubauskaitė
I 4rd Vilmantas Gėgžna
II 4rc Tomas Jurevičius
Respublikinė biologijos olimpiada III 1a Vytenis Ratkūnas
Chemija Rajoninė chemijos olimpiada I 4rc Marius Mačiukas
Respublikinė 44-toji chemijos olimpiada   1a Mantas Jurevičius
Geografija Rajoninė geografijos olimpiada I 4hb Aleksandras Kitovas
II 2a Andrius Fomkinas
III 2c Linas Samardokas
Lietuvos jaunųjų geografų olimpiada I
Diplo-
mas
4hb Aleksandras Kitovas
Respublikinis Lietuvos moksleivių Č.Kudabos konkursas VIII 4hb Aleksandras Kitovas
XIII 2a Andrius Fomkinas
Fizika Rajoninė fizikos olimpiada I 1a Mantas Jurevičius
II 1a Aistė Virkutytė
III 1a Vytenis Ratkūnas
I-II 3ra Darius Belejevas
I 4rb Paulius Malinovskis
II 4rc Tomas Jurevičius
Lietuvos mokinių 54-toji fizikos olimpiada Pagy-
rimo
raštas
1a Mantas Jurevičius
Matematika Raseinių krašto matematikos 6-toji olimpiada akademiko Jono Kubiliaus taurei laimėti

I
Diplo-
mas
Taurė

Komanda:
1a Mindaugas Šatkauskas
1a Andrius Romaška
1a Mantas Jurevičius
2a Justas Vėžys
2b Justas Nekrašas
Raseinių krašto matematikos 6-toji olimpiada akademiko Jono Kubiliaus taurei laimėti III 2a Justas Vėžys
Rajoninė matematikos olimpiada I 1a Mantas Jurevičius
II 1a Vytenis Ratkūnas
III 1a Aistė Virkutytė
III 1a Mindaugas Šatkauskas
I 2a Žilvinas Gailius
I 2a Andrius Fomkinas
I 3ra Gytis Valatka
III 3ra Edvinas Tarosas
II 4rc Vita Zazaitė
III 4rb Aistė Magalengaitė
III 4rc Gediminas Bubinas
Respublikinė matematikos olimpiada   1a Mantas Jurevičius
Informacinės technologijos Rajoninė informatikos olimpiada I 1a Mantas Jurevičius
I 2a Ignas Budnikas
II 2a Andrius Fomkinas
II šalies informacinių technologijų olimpiada, II etapas III 2a Ignas Budnikas
II šalies informacinių technologijų olimpiada, III etapas II 2a Ignas Budnikas
Kūno kultūra Jonavos rajono mokinių lengvosios atletikos pavasario kroso varžybos 4000m I 4ra Deimantė Vanagaitė
II 3ra Sandra Skeirytė
Lietuvos moksleivių „Gubernijos duonos giros lygos“ tinklinio čempionato finalinės varžybos III 3rb Justė Pultinavičiūtė
3rb Sandra Gaudutytė
3rb Karolina Aliukaitė
3rb Irutė Muraškovaitė
3re Zoja Zakijeva
2a Giedrė Miliauskaitė
2b Vilija Žebrauskaitė
2e Giedrė Kutkauskaitė
Žiemos krepšinio turnyras 3x3 Nugalė-
tojai
4hc klasės mokiniai:
Lina Velminskaitė
Artūras Čufarinas
Vaidas Varanavičius
Rajono BLM mergaičių tinklinio taurės varžybos   1b Rūta Jankauskaitė
1b Anelė Rudzenskaitė
1c Viktorija Jasiulevičiūtė
1c Skaistė Mugenytė
1c Sandra Polgrimaiė
1e Erika Ščerbakaitė
1g Justina Lisinaitė
Rajono BLM stalo teniso taurės varžybos   1a Sandra Pipiraitė
1a Justas Vaičius
1b Malika Mirzojeva
1e Ernestas Uksas
1f Aurimoas Mačauskas
1f Katerina Vsiljevaitė
BLM šachmatų taurės varžybos   4ra Eugenijus Soikinas
4ra Daiva Jankauskaitė
4rc Tadas Šeštokas
4rc Pavelas Kertenis
BLM šaškių taurės varžybos   4ra klasės komanda:
Šarūnas Liutkus
Edvinas Laurinavičius
Eugenijus Soikinas
Daiva Jankauskaitė
Rajono moksleivių krepšinio taurės varžybos   1a Edvardas Mukas
1c Paulius Kožemiakinas
1c Tadas Autukas
1d Jonas Damidavičius
1d Andrius Katinas
1d Paulius Kazlauskas
1f Arnas Mikinaitis
1f Karolis Petrauskas
Jonavos rajono mokinių aerobikos taurės varžybos I 1b Neringa Sadauskaitė
1c Inga Linartaitė
1c Rasa Liudeikaitė
1g Viktorija Bučinskaitė
3hb Julija Dmucha
3re Agnė Juškaitė
Lietuvos aerobikos pereinamosios lygos pirmenybės   1c Inga Linartaitė
1c Monika Liumaitė
1c Rasa Liudeikaitė
1b Neringa Sadauskaitė
1g Viktorija Bučinskaitė
3ha Agnė Gilytė
3hb Julija Dmucha
3re Agnė Juškaitė
Technologijos Rajoninė technologijų olimpiada II 10kl. merginų projektas „Architektūros štrichai tekstilėje“
2e Vilma Mackevičiūtė
2e Agnė Vasiliauskaitė
2d Simona Raisova
2d Agnė Vaškelytė
Dailė Rajoninė jaunųjų dailininkų pavasarinė akademija II 4ra Indrė Antanavičiūtė
Muzika Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ rajoninis turas I Gimnazijos merginų ansamblis:
2c Justina Kulvietytė
2c Svetlana Blednych
3re Jurga Chvainickaitė
3re Justė Kulakauskaitė
3re Viktorija Molotokaitė
3ha Andžela Iljina
3ha Vitalija Jančerytė
3rc Monika Juškevičiūtė
Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ regioninis turas   3rc Monika Juškevičiūtė
Konkurso „Mažųjų angelų opera“ finalinis etapas   1a Aistė Virkutytė
1b Šarūnė Stanevičiūtė
2a Justas Sadzevičius
2c Svetlana Blednych
3ha Vitalija Jančerytė
3re Jurga Chvainickaitė
3re Marius Staugaitis
Konkursai Konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ rajoninis turas I 4rc Ernestas Jaudzemas
  III 3rb Martynas Šimulis
Respublikinis konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ III 4rc Ernestas Jaudzemas
Jonavos rajono mokinių kūrybos konkursas, skirtas P.Vaičiūno atminimui Lau-
reatė
1d Viktorija Vosyliūtė
Rajoninis konkursas-viktorina „Temidė“ II 3ra klasės komanda:
Virginija Dulinskaitė
Eglė Jokubauskaitė
Ieva Mukaitė
Irena Sabinskaitė
Aistė Pupelytė
„Siemens“ konkursas „Join multimedia 2006“ I 2b klasės mokiniai:
Simonas Dirvanskis
Giedrius Knygauskas
Evaldas Kulpis
Benas Urbonavičius
Europos studentų konkursas „Prisijunk prie multimedios“   4rb Rūta Balutytė
4rb Aistė Magalengaitė
4ra Rūta Sinkevičiūtė
4rb Tomas Ulickas
4rb Viačeslavas Zbrujevas
Respublikinis konkursas „Mes prieš AIDS“   4rd klasės mokiniai:
Rasa Čekavičiūtė
Vilmantas Gėgžna
Vaidas Gudonavičius
Kristina Jurkevičiūtė
Adomas Petrauskas
Julija Svirskaitė
Tarptautinis avangardinis mados festivalis „Prykuolas 2006“ Laimė-
tojai
2a Ieva Kloniūnaitė
2a Ieva Šegždaitė
3re Vilija Kvieskaitė
3re Evelina Brėdikytė
3re Agnė Juškaitė
3re Justė Kulakauskaitė
3re Vita Martusevičiūtė
3re Marius Staugaitis
3re Julija Šarkova
3re Liudmila Rosliuk
III 3re Vilija Kvieskaitė

 

 

Atgal