Pasiekimai

 

2006-2007 m. m. olimpiadų, konkursų prizininkais tapo:

Dalykas Lygmuo Vieta Moksleivis
Anglų kalba Rajoninė 9-10 klasių mokinių olimpiada I vieta
Aistė Eimontaitė, 2a
II vieta Justė Rukšėnaitė, 2a
III vieta Neringa Skrolytės, 2b
Vokiečių kalba Rajoninė olimpiada I vieta Linas Samardokas, 3rc
Rusų kalba Lietuvos mokinių olimpiada I vieta Diana Adomaitytė, 3ha
Lietuvių kalba Rajono mokinių olimpiada I vieta Laura Pereckaitė, 1c
I vieta Justė Rukšėnaitė, 2a
I vieta Ringailė Papartytė, 3rb
II vieta Brigita Adomavičiūtė, 3rb
II vieta Rima Sadauskaitė, 4ra
III vieta Justė Montvilaitė, 4ra
Kauno apskrities mokinių olimpiada I vieta
Ringailė Papartytė, 3rb
II vieta Laura Pereckaitė, 1c
III vieta Justė Rukšėnaitė, 2a
Rajoninis meninio skaitymo konkursas I vieta   Monika Juškevičiūtė, 4rc
II vieta Aistė Eimontaitė, 2a
III vieta Aistė Virkutytė, 2a
Danielius Isiūnas , 3ra
Regioninis meninio skaitymo konkursas I vieta Monika Juškevičiūtė, 4rc
Respublikinis meninio skaitymo konkursas Dalyvė Monika Juškevičiūtė, 4rc
Istorija Rajoninė olimpiada I vieta
Anelė Rudzenskaitė, 2b
I vieta Andrius Fomkinas, 3ra
I vieta Linas Samardokas, 3rc
II vieta Vaidas Aponavičius, 4ra
III vieta Virginija Dulinskaitė, 4ra
Respublikinė olimpiada Dalyvis Andrius Fomkinas, 3ra
Biologija

Rajoninė olimpiada

I vieta
Mindaugas Šatkauskas, 2a
I vieta Linas Samardokas, 3 rc
I vieta Karolina Stulgaitytė,4rb
II vieta Laura Pereckaitė, 1c
II vieta Vytenis Ratkūnas, 2a
II vieta Vilija Žebrauskaitė, 3rb
II vieta Sandra Barzdaitė, 4re
III vieta Gerda Griškonytė, 3rd
III vieta Eglė Kielaitė, 1d
Respublikinė olimpiada Dalyviai Laura Pereckaitė, 1c
Mindaugas Šatkauskas, 2a
Vytenis Ratkūnas, 2a
Chemija Rajoninė olimpiada I vieta
Liudmila Rosliuk, 4rc
II vieta Algirdas Stakeliūnas, 4rb
I vieta Benas Urbonavičius, 3rb
II vieta Linas Samardokas, 3rc
III vieta Justas Nekrašas, 3rb
I vieta Mantas Jurevičius, 2a
II vieta Mindaugas Šatkauskas, 2a
III vieta Vytenis Ratkūnas, 2a
Respublikinė olimpiada III vieta Mantas Jurevičius, 2a
Geografija Rajoninė olimpiada I vieta
Justinas Brazauskas, 3ha
II vieta Justė Rukšėnaitė, 2a
III vieta Laura Pereckaitė, 1c
Respublikinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas VII vieta
Justė Rukšėnaitė, 2a
XIV vieta Laura Pereckaitė, 1c
Fizika Rajoninė olimpiada I vieta
Vytenis Ratkūnas, 2a
I vieta Justas Nekrašas, 3rb
II vieta Vytautas Galaunia, 3rc
III vieta Aistė Virkutytė, 2a
III vieta Mindaugas Šatkauskas, 2a
Matematika Rajoninė olimpiada I vieta
Justina Juškaitė, 1a
I vieta Mantas Jurevičius, 2a
II vieta
Mindaugas Šatkauskas, 2a
III vieta Vytenis Ratkūnas, 2a
I vieta Vytautas Galaunia, 3rc
II vieta Linas Samardokas, 3rc
III vieta Simonas Dirvanskis, 3rb
III vieta Justas Nekrašas, 3rb
I vieta Edvinas Tarosas, 4ra
II vieta Liudmila Rosliuk, 4re
III vieta Gytis Valatka, 4ra
Informacinės technologijos Rajoninė mokinių olimpiada I vieta
Mantas Jurevičius, 2a
II vieta Vytautas Galaunia, 3rc
Lietuvos mokinių olimpiada VI vieta Mantas Jurevičius, 2a
Kūno kultūra Lietuvos sportinės aerobikos pereinamosios lygos pirmenybės II vieta Agnė Juškaitė, 4re
Agnė Gilytė, 4ha
Neringa Sadauskaitė, 2b
Gimnazijos sunkiosios atletikos varžybos „Jėga“ I vieta
Mindaugas Šatkauskas, 2a
II vieta Audrius Sabutis, 4rd
III vieta Laurynas Grecovas, 4hb
Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio turizmo varžybos I vieta Komanda:
Agnė Bartušytė, 3rd
Dominykas Lukoševičius,1c
Ona Orlovaitė, 1b
Kristina Lukoševičiūtė, 1c
Edita Lileikytė, 1a
Darius Tuskevičius, 2b
Jonavos rajono BLM mokinių lengvosios atletikos rungčių varžybos

I vieta

Vaikinų komanda:
Šarūnas Šimaitis, 3hb
Žymantas Rimkus, 3rc
Darius Suslavičius, 2e
Artūras Damašickas, 2f
Aurimas Mačauskas, 2f
I vieta Merginų komanda:
Gabija Blažytė, 1a
Julė Šablevičiūtė, 1b
Eglė Gailevičiūtė, 1d
Malika Mirzojeva , 2b
Justina Sadauskaitė, 2f
SGKL turnyro finalas Laimėtojai 3ra klasės komanda:
Vytautas Jurkevičius,
Danielius Isiūnas,
Tadas Kaminskas,
Justas Sadzevičius,
Paulius Adomėlis,
Edgaras Roličius,
Žilvinas Gailius
Jonavos rajono BLM mokinių olimpinis festivalis II vieta Gimnazijos mokinių komanda
Jonavos rajono mokinių lengvosios atletikos pavasario kroso varžybos II vieta Justina Sadauskaitė, 2f
Jonavos rajono BLM mergaičių tinklinio varžybos II vieta Komanda:
Justina Juškaitė, 1a
Jolita Vorošilaitė, 1a
Greta Nekrošiūtė, 1a
Alvyda Derbutaitė, 1c
Gintautė Žebrauskaitė,1c
Kamilė Kučinskaitė, 1e
Simona Uscilaitytė, 1e
Jonavos rajono BLM vaikinų stalo teniso varžybos II vieta Justinas Gasparovičius, 1a
Artiomas Kalininas, 1b
Šarūnas Bureika, 1c
Jonavos rajono BLM mergaičių stalo teniso varžybos II vieta Gintarė Žebrauskaitė, 1c
Alvyda Derbutaitė, 1c
Andželika Sedunovaitė, 1e
Sandra Dainauskaitė, 1c
Jonavos rajono BLM mokinių šaškių taurės varžybos I vieta Mantas Remeika, 4hb
Kęstutis Goštautas, 2f
Mindaugas Šatkauskas,2a
Gintarė Mockutė, 4ra
Jonavos rajono BLM mokinių svarsčio kilnojimo varžybos I vieta Artiomas Kalininas, 1b
Danas Merkelis, 1c
Benas Čekanavičius, 1c
Andrejus Ponamariovas,1f
Mindaugas Šatkauskas,2a
Donatas Mikonis, 2d
Laurynas Ratautas, 2f
Aurimas Mačauskas, 2f
Mindaugas Švoba, 3rd
Mantas Morkūnas, 3re
Audrius Naidzinavičius, 3re
Audrius Sabutis, 4rd
Laurynas Grecovas, 4hb
Kauno zonos BLM mokinių svarsčio kilnojimo varžybos II vieta Danas Merkelis, 1c
Benas Čekanavičius, 1c
Evaldas Kuprys, 1f
Andrejus Ponamariovas,1f
Mindaugas Šatkauskas, 2a
Edgaras Diržinskas, 3hb
Laurynas Grecovas, 4hb
Audrius Sabutis, 4rd
Zoninės BLM mokinių svarsčio kilnojimo varžybos III vieta Benas Čekanavičius, 1c
Paulius Zaremba, 1c
Evaldas Kuprys, 1f
Andrejus Ponamariovas,1f
Aurimas Mačauskas, 2f
Edgaras Diržinskas, 3hb
Mindaugas Švoba, 3rd
Laurynas Grecovas, 4hb
Audrius Sabutis, 4rd
J.Ralio vidurinės mokyklos taurės turnyras III vieta Eduardas Mukas, 2a
Tadas Kaminskas, 3ra
Justas Vėžys, 3ra
Danielius Isiūnas, 3ra
Vytautas Jurkevičius, 3ra
Evaldas Vazakauskas, 3re
Laimonas Kazulis, 4rc
Tomas Brazauskas, 4hb
Jonavos BLM mokinių krepšinio varžybos II vieta Kęstutis Smulkys, 1a
Paulius Penkauskas, 1c
Vilius Stanislauskas, 1c
Šarūnas Sabatauskas, 1d
Algimantas Jurkevičius,1g
Erikas Zuikauskas, 1g
Jonavos BLM mokinių virvės traukimo varžybos I vieta Donatas Mikonis, 2d
Aurimas Mačauskas, 2f
Justas Vėžys, 3ra
Laurynas Grecovas, 4hb
Mantas Remeika, 4hb
Algirdas Stakeliūnas, 4rb
Audrius Sabutis, 4rd
Dailė Rajoninė olimpiada I vieta
Kotryna Strelčiūnaitė, 1b
II vieta Sandra Pipiraitė, 2a
Respublikinė olimpiada Dalyvė Kotryna Strelčiūnaitė , 1b
Konkursai Jonavos rajono mokinių Petro Vaičiūno kūrybos konkursas Laureatė Viktorija Vosyliūtė , 2d
Jonavos rajono mokinių konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ II vieta
Martynas Šimulis, 4rb
III vieta Tadas Kaminskas, 3ra
Rajoninis "Temidės" konkursas II vieta Komanda:
Gediminas Gutauskas , 4rd
Kamilė Ševčenkaitė , 2b
Neringa Skrolytė , 2b
Anelė Rudzenskaitė , 2b
Lina Vancevičiūtė , 2b
Kūrybinis Kėdainių ir Jonavos mokinių konkursas
„Linksmiausi ir išradingiausi“
II vieta Komanda:
Gediminas Gutauskas, 4rd
Monika Juškevičiūtė, 4rc
Virginija Dulinskaitė, 4ra
Evelina Brėdikytė, 4re
Vita Martusevičiūtė, 4re
Vilija Kvieskaitė, 4re
Šarūnas Šimaitis, 3hb
Danielius Isiūnas, 3ra
Respublikinis „Žynio“ konkursas IX vieta Aistė Eimontaitė, 2a
Lietuvos sporto muziejaus konkursas „Mano mokyklos sporto istorija“ II vieta Justė Rukšėnaitė, 2a
Sinita Šermukšnytė, 2a
Ieva Cibutavičiūtė, 2a
Respublikinis jaunųjų dizainerių konkursas “Krištolinė adata” Dalyvė Vilija Kvieskaitė, 4re
Kauno apskrities jaunųjų matematikų kūrybinių darbų konkursas I vieta Benas Urbonavičius, 3rb
Simonas Dirvanskis, 3rb

 

 

Atgal