Pasiekimai

 

2007-2008 m. m. olimpiadų, konkursų prizininkais tapo:

Dalykas Lygmuo Vieta Moksleivis
Anglų kalba Rajono 9-10 klasių mokinių anglų kalbos laiško rašymo konkursas I vieta
Živilė Sangailaitė
II vieta
Algirdas Žmuidzinas
Rajono 11 klasių mokinių olimpiada I vieta
Aistė Eimontaitė
III vieta
Aistė Virkutytė
Respublikinė olimpiada Dalyvė
Aistė Eimontaitė
Vokiečių kalba Rajoninė olimpiada I vieta
Anelė Rudzenskaitė
II vieta
Arnas Narkevičius
III vieta
Živilė Aroškaitė
Rusų kalba Rajoninė olimpiada II vieta
Anastasija Mišarina
Lietuvių kalba Rajono mokinių olimpiada I vieta
Rūta Jadzevičiūtė, 9 klasė
II vieta
Ieva Pakštytė, 9 klasė
I vieta
Agnė Petrauskait, 10 klasė
III vieta
Alvyda Derbutaitė,10 klasė
I vieta
Aistė Virkutytė, 11 klasė
II vieta
Sinita Šermukšnytė, 11 klasė
I vieta
Ieva Šegždaitė, 12 klasė
II vieta
Brigita Adomavičiūtė, 12 klasė
III vieta
Vilija Žebrauskaitė, 12 klasė
Kauno apskrities mokinių olimpiada II vieta
Rūta Jadzevičiūtė
Rajoninis meninio skaitymo konkursas Laureatė
Aistė Eimontaitė
II vieta
Ringailė Papartytė
III vieta
Aistė Virkutyt
Regioninis meninio skaitymo konkursas II vieta
Aistė Eimontaitė
Istorija Rajoninė olimpiada I vieta
Viktorija Šandarytė, 9-10 kl.
III vieta
Edita Lileikytė, 9-10 kl.
I vieta
Andrius Fomkinas, 11-12 kl.
III vieta
Justė Rukšėnaitė, 11-12 kl.
Respublikinė olimpiada Dalyvis
Andrius Fomkinas
LR Konstitucijos dienos testas „Ką žinai apie savo šalį“ Apdovanotos dalyvės

Kristina Kolesnikaitė
Rita Stankutė
Biologija Rajoninė olimpiada I vieta
Andrius Dapševičius, 1 klasė
II vieta
Agnė Petrauskaitė, 2 klasė
III vieta
Eglė Kielaitė, 2 klasė
I vieta
Vytenis Ratkūnas, 3 klasė
II vieta
Mindaugas Šatkauskas, 3 klasė
I vieta
Eivydas Krikštaponis, 4 klasė
II vieta
Vilija Žebrauskaitė, 4 klasė
III vieta
Roberta Jankauskaitė, 4 klasė
Respublikinė olimpiada Dalyvis
Vytenis Ratkūnas
Chemija Rajoninė olimpiada I vieta
Dominykas Sedleckas , 1 klasė
II vieta
Jonas Montvilas, 1 klasė
III vieta
Ugnė Andriulaitytė, 1 klasė
I vieta
Gintautė Žebrauskaitė, 2 klasė
II vieta
Agnė Petrauskaitė, 2 klasė
III vieta
Jurgita Knygauskaitė, 2 klasė
I vieta
Mantas Jurevičius, 3 klasė
II vieta
Vytenis Ratkūnas, 3 klasė
I vieta
Linas Samardokas, 4 klasė
II vieta
Justas Nekrašas, 4 klasė
III vieta
Benas Urbonavičius, 4 klasė
Lietuvos mokinių chemijos olimpiada Pagyrimo raštas
Dominykas Sedleckas
Dalyvis
Mantas Jurevičius
Geografija Rajoninė olimpiada I vieta
Ugnė Andriulaitytė
II vieta
Justinas Brazauskas
III vieta
Živilė Sangailaitė
Respublikinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas III vieta
Ugnė Andriulaitytė
XVIII Lietuvos jaunųjų geologų olimpiada III vieta
Deividas Kukys
Fizika Rajoninė olimpiada II vieta
Jonas Montvilas, 1 klasė
III vieta
Ugnė Andriulaitytė, 1 klasė
I vieta
Agnė Petrauskaitė, 2 klasė
II vieta
Jurgita Knygauskaitė, 2 klasė
I vieta
Vytenis Ratkūnas, 3 klasė
I vieta
Vytautas Galaunia, 4 klasė
II vieta
Justas Nekrašas, 4 klasė
Matematika Rajoninė olimpiada I vieta
Dominykas Sedleckas, 1 klasė
III vieta
,Dalius Autukas 1 klasė
I vieta
Živilė Sangailaitė, 2 klasė
III vieta
,Jurgita Knygauskaitė 2 klasė
I vieta
Mantas Jurevičius, 3 klasė
II vieta
Vytenis Ratkūnas, 3 klasė
III vieta
Mindaugas Šatkauskas, 3 klasė
I vieta
Linas Samardokas, 4 klasė
II vieta
Vytautas Galaunia, 4 klasė
III vieta
Justas Nekrašas , 4 klasė
Respublikinė olimpiada Dalyvis
Dominykas Sedleckas
Raseinių krašto jaunųjų matematikų VIII olimpiada akademiko Jono Kubiliaus taurei laimėti III vieta
Jurgita Knygauskaitė
III vieta
Gimnazijos komanda
Tarptautinis jubiliejinis Kengūros konkursas Labai gerai
Mantas Jurevičius
Labai gerai
Dominykas Sedleckas
Informacinės technologijos Rajoninė mokinių olimpiada I vieta
Dominykas Sedleckas, 5-9 kl.
I vieta
Mantas Jurevičius, 10-12 kl.
II vieta
Vytautas Galaunia, 10-12 kl.
Lietuvos mokinių olimpiada Dalyvis
Dominykas Sedleckas
Dalyvis
Mantas Jurevičius
Muzika „Dainų dainelės“ konkurso rajoninė atranka Laimėtojai
Mišrus vokalinis ansamblis:
Žiedrūnė Celiešiūtė
Justina Damidavičiūtė
Eglė Gailiavičiūtė
Ieva Goštautaitė
Ignas Gudonavičius
Gintarė Kymantaitė
Nerijus Lisauskas
Natalija Rockina
Edgaras Roličius
Justas Sadzevičius
Jovita Stanevičiūtė
Šarūnė Stanevičiūtė
Dovilė Zinkevičiūtė
„Dainų dainelės“ konkurso zoninė atranka Dalyviai
Mišrus vokalinis ansamblis
„Dainų dainelės“ konkurso finalas televizijoje Dalyviai
Mišrus vokalinis ansamblis
Tarptautinis vaikų ir jaunimo lietuvių patriotinės dainos festivalis „Dainuoju Lietuvai“, skirtas Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo 90-osioms metinėms I vieta
Mišrus vokalinis ansamblis
Kūno kultūra Jonavos rajono mokinių Olimpinio festivalio vaikinų krepšinio čempionatas II vieta
Gerdas Retys
Deividas Baliukevičius
Jonas Montvilas
Elvinas Tamošiūnas
Justinas Mieliauskas
Edgaras Gaižauskas
Artūras Lesiv
Aivaras Čekanavičius
Ernestas Miliauskas
Jonavos rajono mokinių Olimpinio festivalio smiginio varžybos I vieta
Vaikinų komanda:
Ernestas Ligeika
Gediminas Petrauskas
Martynas Skodas
II vieta
Merginų komanda:
Sandra Pipiraitė
Rasa Marčiukaitė
Vytautė Seinauskaitė
Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio smiginio varžybos I vieta I vieta II vieta III vieta II vieta , Asmeninių varžybų prizininkės:s V vieta VI vieta
Vaikinų komanda:
Ernestas Ligeika
Gediminas Petrauskas
Martynas Skodas
Jonavos rajono mokinių Olimpinio festivalio turizmo technikos varžybos I vieta
Merginų komanda:
Edita Lileikytė
Ona Orlovaitė
Jūratė Vaznytė
Evelina Steponavičiūtė
II vieta
Vaikinų komanda:
Dominykas Lukoševičius
Jonas Večkys
Mantas Kalinauskas
Tomas Dauskurdas
I vieta
Ona Orlovaitė
II vieta
Edita Lileikytė
III vieta
Jūratė Vaznytė
Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio turizmo technikos varžybos V vieta
Merginų komanda:
Evelina Steponavičiūtė
Gintarė Vaznytė
Edita Lileikytė
Ona Orlovaitė
Jūratė Vaznytė
Jonavos rajono mokinių berniukų svarsčio kilnojimo varžybos I vieta
Tomas Dauskurdas
II vieta
Evaldas Kuprys
III vieta
Benas Čekanavičius
Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio svarsčio kilnojimo tarpzoninės varžybos II vieta
Tomas Dauskurdas
Evaldas Kuprys
Maksimas Tarasovas
Modestas Talačka
Kęstutis Smulkys
Benas Čekanavičius
Danas Merkelis
Eigirdas Ruf
Andrejus Ponamariovas
Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio svarsčio kilnojimo tarpzoninės varžybos I vieta
Tomas Dauskurdas
II vieta
Evaldas Kuprys
III vieta
Benas Čekanavičius
Jonavos rajono mokinių lengvosios atletikos pavasario kroso varžybos I vieta
Eglė Gailevičiūtė1000 m. (jaunės)
III vieta
Simona Janavičiūtė1000 m. (jaunės)
I vieta
Justina Sadauskaitė1000 m. (merginos)
II vieta
Mantas Jurevičius2000 m. (vaikinai)
Jonavos Senamiesčio gimnazijos krepšinio lygos Čempionai
Evaldas Vazakauskas
Mantas Morkūnas
Audrius Naidzinavičius
Marius Rožukas
Edvardas Mukas
Petras Pankratjevas
Jonavos rajono mokinių Olimpinio festivalio mergaičių tinklinio varžybos II vieta
Kamilė Kučinskaitė
Milda Pranckevičiūtė
Ugnė Barasnevičiūtė
Jolita Rozenbergaitė
Kamilė Kontautaitė
Enrika Strazdaitė
Ieva Jokimaitė
Jūratė Petkevičiūtė
Monika Gulbinaitė
Simona Ciegytė
Jonavos rajono mokinių Olimpinio festivalio virvės traukimo varžybos II vieta II vieta II vieta II vieta
Mantvydas Mirinauskas
Justas Vėžys
Žilvinas Gailius
Edgaras Diržinskas
Povilas Vaičius
Audrius Naidzinavičius
Donatas Mikonis
Maksimas Tarasovas
Jonavos rajono mokinių Olimpinio festivalio šaškių varžybos II vieta
Eisvinas Utyra
Andrius Dapševičius
Deividas Eitminavičius
Dovydas Gedvilas
Indrė Rutkauskaitė
Jonavos rajono mokinių Olimpinio festivalio kroso estafečių varžybos II vieta
Tomas Dauskurdas
Vilmantas Taraškevičius
Gabija Blažytė
Aušrinė Kazlauskaitė
Eglė Gailevičiūtė
Mantas Jurevičius
Šarūnas Navickas
Justina Sadauskaitė
Jonavos rajono mokinių Olimpinio festivalio mergaičių stalo teniso varžybos II vieta
Anželika Sedunovaitė
Ona Orlovaitė
Virginija Leonavičiūtė
Kristina Lukoševičiūtė
Jonavos rajono mokinių Olimpinio festivalio vaikinų stalo teniso varžybos I vieta
Artūras Kisielius
Artūras Lesiv
Justinas Mieliauskas
Evaldas Paulauskas
Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio stalo teniso tarpzoninės varžybos III vieta
Artūras Kisielius
Justinas Mieliauskas
Artūras Lesiv
Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio sportinės aerobikos varžybos X vieta
Neringa Sadauskaitė
Laura Butiškytė
Kamilė Ševčenkaitė
Lina Vancevičiūtė
Rimantė Čiurinskaitė
Ligita Lisauskaitė
Dailė Rajoninė olimpiada II vieta
Titas Tadeušaitis
III vieta
Skaistė Gritėnaitė
Konkursai ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinis etapas Dalyviai
Benas Urbonavičius
Simonas Dirvanskis
Konkursas „Mes prieš AIDS“ Laureatė
Viktorija Vosyliūtė
Jonavos rajono mokinių konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ II vieta
Tomas Brazauskas
Respublikinis „Žynio“ konkursas IV vieta
Aistė Eimontaitė
KTU Informatikos fakulteto Dr. J.P.Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo programavimo konkursas III vieta
Mantas Jurevičius
Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos respublikinis pieštų atvirukų konkursas Spec. prizas
Kotryna Strelčiūnaitė
Respublikinė mokyklinių teatrų šventė „Palangos pavasaris – 2008“ Geriausi aktoriai
Šarūnas Šimaitis
Miglė Talalytė
Paulius Kazlauskas

 

 

Atgal