Apie kelionę į Birštoną ir Trakus

 

Ūkanotą spalio 14 d. rytą Ia ir Id klasės mokinių grupė vyko į smagią kelionę. Pirmiausia pasukome Birštono kryptimi. Gera nuotaika, skardus juokas, gimnazisčių Ievos, Kornelijos, Guodos, Viktorijos, Evelinos, Eglės ir Agnės pasakojimai apie lankytinas vietas – tokia buvo pradžia. Istorijos mokytoja Giedrė Bazilevičienė pristatė orientavimosi užduotį. Birštone turėjome surasti Vytauto kalną, paminklą Jonui Basanavičiui, kurhauzą, mineralinio vandens biuvetę, kitus objektus ir pasidaryti asmenukę. Laikas šiame kurorte praskriejo lyg viena akimirka.

Tęsdami kelionę dalijomės pirmojo etapo įspūdžiais, kartu atsakinėjome į klausimus apie surastus objektus, džiugino ir saldūs prizai. Buvome draugiški, laimėtais saldainiais vaišinome ir draugus.

Trakai tą dieną atrodė itin paslaptingi, nes miestelis skendėjo tirštame rūke. Paklaidžiojome jo gatvėmis ir susirinkome prie Šokolado namų. Juose mūsų laukė įdomi edukacinė programa. Sužinojome apie šokolado sudėtį, jo gaminimą, saldainių kūrimo galimybes. Vėliau gavome užduotį pagaminti savo kūrybos saldainių. Gardžiai pamokai pasibaigus, mėgavomės gamtos vaizdais, ėjome į Trakų pilį. Ten laukė du gidai. Daugelis mokinių vėliau pripažino, kad iš jų sužinojo nemažai naujų ir įdomių faktų. Pilies teritorijoje apžiūrėjome skirtingų laikotarpių ekspozicijas, leidomės sraigtiniais laiptais, įmetėme pinigėlį į „norų“ šulinį.

Buvo išties smagu, kelionė padėjo visiems glaudžiau susidraugauti. Kartu su draugais ją prisiminsime, kaip puikų nuotykį.

 

                                                             Evelina Rudytė, Id klasės mokinė

 

 

Nuotraukos

Atgal