SGKL 19-ojo sezono atidarymo konkursų rezultatai

 

Spalio 12 d. startavo jau 19-asis Senamiesčio gimnazijos krepšinio lygos sezonas. Didžiausia atidarymo renginio konkursų intriga buvo, ar pavyks praėjusių metų absoliučiam čempionui Lukui Armonui apginti visus tris iškovotus trofėjus.

Pirmiausia vyko baudų metimų konkursas, jame iki pat finalo geriausius rezultatus ir demonstravo L. Armonas, tačiau finale jo ranka sudrebėjo, tad užėmė III vietą. Stabiliai baudas metusiems Artūrui Zdanavičiui ir Rokui  Vilkaičiui prireikė papildomos serijos, kad būtų išaiškintas laimėtojas. Šaltakraujiškiau per papildomą metimų seriją metęs R. Vilkaitis tapo baudų metimų nugalėtoju.

Dinamiškiausiame kamuolio varymo slalomu konkurse viską lėmė smulkios detalės, čia varžovus skyrė dešimtosios, o kartais net šimtosios sekundės dalys. Vikriausias šiame konkurse buvo praėjusių metų rungties nugalėtojas L. Armonas, finale tik 0,2 sekundės dalimis aplenkęs Vadimą Gončiarenką. Trečias, kaip ir pernai, liko Ernestas Belskas.

Net 20 dalyvių sulaukė tritaškių metimų konkursas. Tik po papildomų metimų serijos šių metų snaiperiu tapo V. Gončiarenka, kuris šį titulą buvo iškovojęs ir 2014 metais. Antrąją vietą laimėjo Rokas Vilkaitis, o trečiąją - praėjusių metų vicečempionas Dovydas Korabliovas.

Yra sakoma, kad iškovoti čempiono vardą yra lengviau negu jį apginti. Tad nekantriai lauksime sezono rungtynių ir pamatysime, ar dalies titulų jau netekusiam L. Armonui su komanda pavyks išsaugoti svarbiausią – SGKL čempionų titulą. Sėkmės visoms komandoms!

 

                                Tadas Sebežiovas, kūno kultūros vyresnysis mokytojas

 

Nuotraukos

Atgal