Projekto eTwinning laimėtojų stovykloje

 

2015-2016 mokslo metais II d klasės mokinių grupė vykdė tarptautinį projektą “Pakeisk  pasaulį, padaryk jį geresnį“. Kartu su projekto partneriais iš Graikijos ir Italijos mokiniai tapo konkurso “Geriausia eTwinning mokykla Lietuvoje 2016” nugalėtojais 16-19 m. amžiaus grupėje.

Spalio  pabaigoje laimėtojų atstovai dalyvavo Vilniuje „Amberton” viešbutyje organizuotoje eTwinning stovykloje „Mistinės istorijos“. Į ją vyko trečiokės Viltė Duobaitė, Vilma Bagdonavičiūtė, Skaistė Mikėnaitė bei antrokai Agnė Tamošiūnaitė ir Justas Aleksandravičius. Pirmoji diena -  tai renginio atidarymas, kūrybinių dirbtuvių, lektorių  bei dalyvių pristatymai. Forumo teatro aktoriai perteikė šio teatro esmę ir principus, po to patys turėjome galimybę pabūti aktoriais,  režisieriais,  vaidinti  „forumo teatro“  metodu. Taip nagrinėjome socialinių patyčių, dėmesio stokos šeimoje problemas. Vakare  leidomės į ekskursiją „Legendos ir mistika” po Vilniaus senamiestį ieškodami  vaiduoklių. Kartu gėrėjomės puikiais naktinio miesto vaizdais.

Antrąją dieną veiklas pradėjome darbu su iPad‘ais. Naudodami  iMovie ir Toontastic programas, kūrėme savo mistinę istoriją. Kiekvienai grupei buvo paskirtas mistinis personažas, kuris turėjo būti įtrauktas į filmą. Po filmų peržiūros lankėmės Radvilų rūmų muziejaus parodoje „Daiktai ir simboliai iš Rytų. Porceliano grožis“. Apžiūrėję porceliano dirbinius dalyvavome edukacinėje programoje, tad patys dekoravome porcelianines lėkštutes - suvenyrus sau.

Į Jonavą grįžome susidraugavę su  mokiniais iš visos Lietuvos, supratę projektinės veiklos  svarbą bei įkvėpti toliau sėkmingai tęsti eTwinning projektą.

 

                                            Skaistė Mikėnaitė, III d klasės mokinė

 

 

Atgal