Mokytojai ekspertei Janinai Katinienei – ilgiausių metų!

 

Aštuoniasdešimt nuostabių rožių – tai 2005-ųjų metų laidos auklėtinių puokštė. Posmų kompozicija, sveikinimas iš Gruzijos ir nepamirštami kelionių, susitikimų įspūdžiai, išsakyti 1980-ųjų metų abiturientų. 1984-ųjų metų auklėtinių dėkingumas ir nuotaikingi linkėjimai. 1998-ųjų metų laidos, pirmosios gimnazistų klasės, sveikinimai iš Paryžiaus, Klaipėdos, Vilniaus. Paliudijimas, kad net ir dabar ne vienas mokslininkas  mokytoją Janiną Katinienę prisimena kaip chemijos talentų ugdytoją Jonavoje, o ir mokiniai vis dar nepamiršta DEUM – Drūkšių ekologinio ugdymo mokyklos.

Sugrąžino į šviesią praeitį fotografijų ciklas „Mokykloje jaučiuosi tvirtai“. Bendradarbiai džiaugėsi bičiulyste, išmintingais patarimais, net... išsaugotais senų laikų chemijos vadovėliais.

Ir gyvenimo ištikimasis pakeleivis –  direktorius   Antanas Katinas dėkojo: „Kaip gerai, kad paskyrus dirbti į Veprius sutikau Janiną. Nuo tada kartu jau daugiau kaip penkiasdešimt metų!“.

 „Esu laiminga! Man kaži kodėl visą gyvenimą sekėsi”, – sakė  Janina Katinienė, chemijos mokytoja ekspertė. Ir tarsi iš naujo džiaugėsi supratusi:  „Kaip gerai, kad aš buvau ne tik mokytoja, bet ir klasių auklėtoja!”