Stipriausi Lietuvos svarsčių kilnotojai varžėsi Senamiesčio gimnazijoje

Vasario 23 diena tapo tikra švente sporto mėgėjams. Senamiesčio gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio (LMOF)  svarsčių kilnojimo finalinės varžybos, į kurias sugužėjo net 12 komandų iš visos Lietuvos.

Renginio pradžioje į salę iškilmingai įžygiavo dalyviai, nuskambėjo olimpinis himnas bei olimpinę vėliavą įnešė 2012 m. LMOF čempionės Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos komandos atstovas Justas Platkevičius. Žinoma, netrūko ir sveikinimo žodžių. Senamiesčio gimnazijos direktorė Rita Čiužienė džiaugėsi sportininkų pasiekimais ir palinkėjo, kad visus dalyvius lydėtų sportinė sėkmė ir olimpinė kilnumo idėja, Jonavos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Remigijus Osauskas linkėjo pergalių ne tik sporto varžybose, bet ir kitose asmeninės veiklos srityse. Renginio dalyvius taip pat nudžiugino Kūno kultūros ir sporto centro direktorė Regina Stupurienė, Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos prezidentas Alfonsas Špokas bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro metodininkas Vytautas Glovackas.

Svarbiausia renginio dalis – svarsčių kilnojimas ir rovimas – truko beveik 7 valandas! Sportininkai varžėsi septyniose svorio kategorijose bei bendrakomandinėje įskaitoje. Kaip ir pernai, varžybų nugalėtoja tapo Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos komanda. Senamiesčio gimnazija užėmė garbingą 4-ąją vietą. Džiugu, kad namų sienos jonaviečiams padėjo iškovoti net du medalius: 3BT klasės mokinys Remigijus Šedys pasipuošė aukso medaliu (svorio kategorijoje iki 85kg), 3T2 klasės mokinys Gedas Dauskurdas pelnė sidabro medalį (svorio kategorijoje iki 73kg).

Po iškilmingos apdovanojimų ceremonijos vaikinai pavargę, bet šypsodamiesi išvyko namo. Iš Senamiesčio gimnazijos išsivežė ne tik puikių sporto rezultatų, bet ir daug įspūdžių bei azarto!