Krepšinio turnyras „Rudens taurė“

Antrus metus Jonavos Senamiesčio gimnazija organizavo krepšinio turnyrą „Rudens taurė“. Be Senamiesčio gimnazijos krepšininkų, jame dalyvauja kitų rajono mokyklų krepšinio komandos. Šiais metais į turnyrą atvyko Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos ir „Neries“ pagrindinės mokyklos mokiniai. Komandose žaidė 1998 m. gimimo ir jaunesni sportininkai.

Pirmose varžybose varžėsi Senamiesčio gimnazijos ir „Neries“ pagrindinės mokyklos komandos. Visą rungtynių laiką pirmavę gimnazistai laimėjo rezultatu 77:48. Laimėtojų komandos rezultatyviausias žaidėjas buvo Donatas Matačiūnas (23 taškai).

Žaisdami su Jeronimo Ralio gimnazijos komanda, pirmąjį kėlinį Senamiesčio gimnazijos krepšininkai  laimėjo 7 taškais, bet nepasisekęs antrasis kėlinys (24:8) nebeleido komandai atsitiesti. Ir nors trečiame kėlinyje rezultatas buvo sumažintas iki 6 taškų, rungtynes laimėjo svečių komanda. Rezultatyviausi šio susitikimo žaidėjai yra Vadim Gončiarenka (16 taškų), Donatas Matačiūnas (8 taškai), Lukas Armonas (8 taškai).

Rungtynės tarp „Neries“ pagrindinės mokyklos ir Jeronimo Ralio gimnazijos komandų įtakos vietų pasiskirstymui neturėjo. Rezultatu 54:28 nugalėjo gimnazistai.

Šių metų taurę iškovojo Jeronimo Ralio gimnazija, antroji vieta atiteko Senamiesčio gimnazijos krepšininkų komandai, o trečioji – „Neries“ pagrindinės mokyklos sportininkams.