Naujienos

Vienuoliktąjį SGKL sezoną vainikavo atkaklios finalinės rungtynės

Balandžio 17 d. baigėsi vienuoliktas Jonavos Senamiesčio gimnazijos krepšinio lygos (SGKL) sezonas.

Penktadienį gimnazijos sporto salėje gausiai susirinkę žiūrovai išvydo dvejas atkaklias rungtynes. Pirmose varžybose dėl 3-4-osios vietos žaidė 4d klasės komanda ir 4a „Atskalūnai“. Kaip galima buvo manyti, atkakli kova vyko nuo pat pirmų rungtynių akimirkų. Abi komandos siekė tik pergalės. Po keturių kėlinių rezultatu 58:60 pirmavo 4d klasės komanda. Pirmąsias tarpusavio rungtynes tokiu pačiu skirtumu jie buvo pralaimėję, todėl teko žaisti pratęsimą. Geriau atlaikę fizinį ir psichologinį krūvį pergalę minimaliu vieno taško skirtumu šventė 4a „Atskalūnai“.

Finale susitiko dvi viena kitos vertos komandos: „O lia, lia berniukai“ ir 4h sportininkai. Šios varžybos, kaip ir pirmosios, vyko taškas į tašką. Žaidėjai sunkiai tvardė emocijas. Visi suprato, kad kovojama dėl čempionų vardo. Dramatiškos rungtynės baigėsi rezultatu 52:52. Kadangi pirmąsias tarpusavio rungtynes vieno taško persvara buvo laimėję 4h krepšininkai, jie ir tapo 2008/2009 m. metų SGKL sezono čempionais.

Po varžybų nugalėtojus pasveikino ir medalius įteikė gimnazijos direktorė Rita Čiužienė, ji padėkojo Vytai Orlovienei ir Tadui Sebežiovui, kūno kultūros mokytojams, organizavusiems ir vykdžiusiems SGKL varžybas.

2008/2009 m. m. SGKL sezono prizininkai:

1. 4h klasės komanda
  2. „O lia, lia berniukai“
  3. „Atskalūnai“ (4a)
  4. 4 d klasės komanda

Vienuoliktojo SGKL sezono čempionais tapo: Artūras Solovjovas, Robertas Gastevas, Mažvydas Žilionis, Eisvinas Utyra, Rimgaudas Mogenis, Artūras Kudelis, Martynas Vitkauskas.