Sėkmė lydėjo karius

Jau aštuntus metus Senamiesčio gimnazijos sporto salėje draugiškose krepšinio varžybose susitinka Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko karių ir Jonavos Senamiesčio gimnazijos komandos. Svečius su artėjančia Lietuvos kariuomenės diena pasveikino gimnazijos direktorė Rita Čiužienė, palinkėjo gražių varžybų, garbingos kovos. Energingu šokiu džiugino Senamiesčio gimnazijos šokėjų grupė (vadovė Jolanta Abramavičienė).

Nuo pirmųjų rungtynių minučių buvo aišku: kova bus įtempta, atkakli. Luko Armono taiklūs metimai  ne sykį išvedė Senamiesčio gimnazijos komandą į priekį, tačiau karių fizinis ir taktinis pasirengimas neleido gimnazistų komandai atsiplėšti didesniu skirtumu.

Du kėlinius pirmavę gimnazistai galiausiai neatlaikė karių atakų, todėl pergalę pelnytai rezultatu 55:48 šventė mokomojo pulko kariai.

Ilgosios pertraukos metu vyko baudų metimų konkursas. Abi komandos delegavo po penkis geriausius baudų metikus. Taikliausiai baudas metė mokomojo pulko karys Paulius Vaidila.

Gimnazistų komandoje rezultatyviausiai žaidė  Lukas Armonas, pelnęs 23 taškus, karių gretose sėkmingiausiai žaidė Kęstutis Pakalnis – 11 taškų.

Dėkojame Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko kariams už draugystę. Pažadame kitais metais siekti revanšo.