18-ąjį SGKL sezoną vainikavo atkaklios rungtynės

Balandžio 14 d. pasibaigė šių mokslo metų Senamiesčio gimnazijos krepšinio lygos sezonas.  Finalinės rungtynės buvo reto grožio, o čempionui išaiškinti prireikė net dviejų pratęsimų.

Jau pirmąją ataką komandos „Knowledge of opportunity“ kapitonas ir lyderis Lukas Armonas sukėlė žiūrovų emocijų bangą, kai įspūdingu  kamuolio dėjimu pabaigė savo reidą link krepšio. Tačiau „Dviračio“ komandos žaidėjai nesutriko, į tai atsakė keliais tritaškiais ir pirmąjį kėlinuką laimėjo rezultatu 16 – 12. Įvykiai  aikštelėje panašiai klostėsi  ir antrajame kėlinyje. „Dviračio“ žaidėjai surengė keletą greitų atakų, Vadimas Gončiarenko pataikė dar pora tritaškių ir padidino komandos persvarą iki dešimties taškų 34 – 24. Trečiojo kėlinuko pradžia „Knowledge of opportunity“ nežadėjo nieko gero, nes traumą patyrė rezultatyviausias šių metų lygos žaidėjas L. Armonas.  Varžovai atitrūko iki rekordinio 13 taškų pranašumo (45-32). Kėlinio pabaigoje iniciatyvos ėmėsi Tautvydas Dulieba, pelnė  7 taškus ir  sumažino komandos atsilikimą iki devynių taškų skirtumo (41 – 50). Neturėdami, kur trauktis, ketvirtajame kėlinyje „K.O.O.“ žaidėjai suaktyvino gynybą, pagreitino puolimą ir laimėję kėlinį rezultatu 14-5, išplėšė pratęsimą (55 – 55).

Pirmasis pratęsimas baigėsi trimis taikliais šaltakraujiškais „Dviračio“ komandos kapitono Vadimo Gončiarenko baudų metimais. Beje, šį pratęsimą taikliai mėtė tik Povilas Žiegis ir Ernestas Belskas bei V.Gončiarenko ir Donatas Matačiūnas (64-64). Nervų karas neatslūgo ir antrąjį pratęsimą. Tik po netaiklių „Dviračio“ komandos tritaškių metimų lengviau atsikvėpė ir džiaugėsi pergale  „Knowledge of opportunity“ komanda. Antrojo pratęsimo  rezultatas 6 – 4, o visų rungtynių 70 – 68. Nugalėtojų gretose rezultatyviausi buvo Domantas Gaučas (20 tšk.), P.Žiegis (15 tšk.) ir L.Armonas (14 tšk.). Vicečempionų gretose nesustabdomai rungtyniavo kapitonas V.Gončiarenko (34 tšk., iš jų 9 tritaškiai metimai) ir D. Matačiūnas (14 tšk.).

Rezultatyviausiai žaidę SGKL sezono žaidėjai:

1.      Lukas Armonas vid. 31.6 tšk.

2.      Domantas Gaučas - 30.5 tšk.

3.      Vadim Gončiarenko - 23.6 tšk.

4.      Remigijus Belo-Petravičius - 21.7 tšk.

5.      Domas Belickas - 21 tšk.

6.      Rokas Vilkaitis - 20.4 tšk.

7.      Donatas Matačiūnas - 18.1 tšk.

Sezono rezultatyvumo rekordas priklauso D. Gaučui, kuris per vienerias rungtynes sugebėjo pelnyti net 60 taškų. Rezultatyviausios rungtynės įvyko tarp komandų „Knowledge of opportunity“ ir „Naujokai“, komandos kartu įmetė 163 taškus. Čempionams, „Knowledge of opportunity“ komandai, per vienerias rungtynes pavyko pelnyti net 124 taškus.