Pasibaigė 19-asis SGKL sezonas

Gegužės 3 d.  jau pasibaigė 19-asis Senamiesčio gimnazijos krepšinio lygos sezonas.  Jame dalyvavo 7 komandos ir iš viso buvo sužaistos 34 rungtynes.

Kovoje dėl bronzos medalių pergalę šventė komanda „Lakersai“, nugalėję savo varžovus „E621“ rezultatu 60 41.

Didžiajame finale susitiko nė karto viso sezono metu nesuklupusi „Harambe“ ekipa ir efektingiausia lygos komanda „Adios amigos“. Nuo pirmų minučių, vedami savo lyderių Luko Armono ir Vadim Gončiarenka, į priekį išsiveržė „Adios amigos“ ir laimėjo kėlinį rezultatu 16 – 9. Pagerinusi puolimą antrame kėlinyje komanda „Harambe“ sumažino atsilikimą iki 6 taškų: 26 – 32. Trečiame kėlinyje „Harambe“ krepšininkams kelis kartus suklydus,  puolime nepataikius iš patogių padėčių, tuo pasinaudojo varžovai ir padidino persvarą iki dviženklio taškų skirtumo: 51 – 40. Ketvirtame kėlinyje „Harambe“ žaidėjai Matas Balčiūnas, Domas Belickas ir Rokas Vilkaitis dar bandė perimti iniciatyvą ir pakreipti įvykius sau naudinga linkme, tačiau daugiau patirties SGKL finaluose turintys varžovai to neleido padaryti ir laimėjo rungtynes 71 – 64.

Kovoje dėl aukso medalių geriausiai žaidė L. Armonas ir V. Gončiarenka, kartu pelnę 57 taškus. Pralaimėtojams po 19 taškų pelnė D. Belickas ir R. Vilkaitis, 18 – M. Balčiūnas.

Rezultatyviausių šio sezono SGKL žaidėjų penketukas:

1.       Lukas Armonas vid. 41.3 tšk.

2.       Domas Belickas vid. 26.8 tšk.

3.       Vadim Gončiarenka 24 tšk.

4.       Rokas Vilkaitis 23 tšk.

5.       Remigijus Belopetravičius 19.9 tšk.

Kiekvienais metais vis būdavo gerinamas asmeninis rezultatyvumo rekordas. Manau, kad šių metų per vienerias rungtynes pelnytų taškų skaičiaus rekordas gyvuos dar daug sezonų. V. Gončiarenka ir L. Armonas sugebėjo įmesti į varžovų krepšį po 96 taškus.

Iki susitikimo krepšinio aikštelėje kitais mokslo metais jau jubiliejiniame 20-ajame SGKL čempionate.